RYOBI EWS1150RS cirkelzaag 170mm 55cm 1150W - 5133000552
Dit product is niet meer beschikbaar
Leveringsomvang:
  • Hardmetalen zaagblad (12-tanden)
  • Parallelgeleider
Productomschrijving:
  • Ingebouwde sleutel-opslag
  • Verstelbare zool voor snijden bij 0° tot 45° schuin
  • Spilslot voor snelle meswisseling
  • Verstelbare diepte-instelling voor efficiënt snijden
  • Livetool Indicator licht blauw op wanneer de stekker in het stopcontact zit
  • GripZone
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 170 mm
  • Max. zaagdiepte: 55 mm
  • Max. zaagdiepte bij 90°: 55 mm
  • Max. zaagdiepte bij 45°: 38 mm
  • Geleverd in: Kartonnen doos
  • Vermogen: 1150 W
Specificaties / Alle eigenschappen
Diameter (zaagblad)
170 mm
Max. zaagdiepte
55 mm
Max. zaagdiepte bij 90°
55 mm
Max. zaagdiepte bij 45°
38 mm
Geleverd in
Kartonnen doos
Vermogen
1150 W
Onbelast toerental (omw/min)
5.6
Naam: type
EWS1150RS
Motor
1150 W